https://cifteler.org/wp-content/uploads/2020/05/1.jpg

Senin vereceğin küçük bir destek, daha çok insanın gönüllü olması için büyük bir destek olacak!

Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler Derneği
Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler Derneği
Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler Derneği
Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler Derneği

Genç veya yetişkin olsun, daha çok yurttaşımızın gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmaları için çalışıyor ve onları bu süreçte destekliyoruz. Hem çalışmalarımız hem de sosyal sorumluluk projelerimize sizler de destek olarak, bu çalışmalarımıza devam etmemizi sağlayabilirsiniz.

Bağışçımız olarak destek verebileceğiniz detayları aşağıda bulabilirsiniz. “Bağış Yap” butonuna tıkladığınızda, kredi kartı ile hızlı bağış yapabilir, havale/eft bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bağışçılık konusu ile ilgili daha detaylı bilgileri sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Bağış

Havale / EFT ile bağış

  • Banka: Banka Adı
  • Şube: Çifteler Şubesi
  • Alıcı Adı: Çifteler Gönüllüler Derneği
  • Hesap No (TL): IBAN TR
  • Hesap No (€): IBAN TR

Kredi kartı ile bağış

Derneğimizin kullandığı sistem aracılığıyla güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı ile hemen bağış yapabilirsiniz.

Bireysel Bağış

Bireysel olarak Çifteler Gönüllüler Derneği’nin yarattığı sosyal değişime ortak olabilir, siz de destek olabilirsiniz!

Sizin için belki küçük bir destek, yapacağımız çalışmaların devamlılığını sağlamak için çok önemli olacaktır. Türkiye’deki bağışların yaklaşık %12’sinin kurumlara yapıldığını düşündüğümüzde, vereceğiniz destek sosyal sorumluluk bilincinin oluşması için de örnek olacaktır.

Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler DerneğiÇifteler Gönüllüler Derneği’nin daha fazla gönüllü çalışma ve sosyal sorumluluk projesi yapabilmesi için destek olabilirsiniz.

Bağışlarınız ile kurumsal kapasitesini günden güne daha fazla geliştiren Çifteler Gönüllüler Derneği , sivil toplum alanındaki çalışmalarını sürdürecek ve toplumsal fayda yaratacaktır.

Bağışcımız Olun - Çifteler Gönüllüler Derneği

Çifteler Gönüllüler Derneği’nin başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine vermiş olduğu bursların artması ve desteklenmesi için Burs Fonu’na bağış yapabilirsiniz.

Derneğimizin Burs Programı hakkında detaylı bilgi almak için: https://cifteler.org/burslar

Çifteler Gönüllüler Derneği’nin çalışmalarında kullanılmak ve değerlendirilmek üzere gayrimenkul bağışları da kabul edilmektedir. Bunlar daire, bina, arsa, araç, vb. olabilir.

Gönüllü faaliyetlerimizi bir hayırseverin bağışı doğrultusunda kendi yerimizde gerçekleştirebilmenin hayalini taşıyoruz. O hayırseverin adını, bu yerimizde yaşatmayı arzu ediyoruz

Tüm etkinliklerimizi aynı çatı altında toplayabileceğimiz”Gönüllü Evleri”ni açmak ve farklı semt / ilçe / şehirlerdeki hemşerilerimize ulaşabilmeyi ve yaygınlaştırabilmeyi hayal ediyoruz.

Ayni bağışlarınız ile ilgili olarak bizimle [email protected] adresinden veya +90 544 698 3360 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kullanmadığınız, artık ihtiyaç duymadığınız veya yeni alarak bağışlamak istediğiniz bilgisayar, projeksiyon, cep telefonu gibi teknolojik ürünleri; masa, sandalye, kitaplık gibi mobilya ürünleri; ve diğer ürünleri bağışlayabilirsiniz.

Kurumsal Bağış

Kurumsal olarak sosyal alanda da başarılı ve toplumla bütünleşen bir değişimi desteklemenizi, bilgi ve deneyiminizi toplumsal çalışmalar için Çifteler Gönüllüler Derneği ile birleştirmeye davet ediyoruz.

Sizinle tanışmak ve işbirliği yapmak için heyecanlıyız!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) alanında hayata geçirmek istediğiniz dönemsel ve sürdürülebilir projeler için Çifteler Gönüllüler Derneği her zaman yanınızda.

Fikir, öneri ve düşüncelerinizden yola çıkarak veya bizimkilerle bir araya getirerek bir sosyal sorumluluk projesini birlikte gerçekleştirebilir, stratejik işbirliği kurabiliriz.

Çifteler Gönüllüler Derneği’nin çalışmalarını sürdürebilmesi için kurumsal destekçilerimizden birisi olabilir, tek seferlik, dönemsel veya sürekli olarak destek verebilirsiniz.

Kurumunuz ve çalışanlarının sivil toplum örgütleri ile daha fazla iletişim kurmasını, bu alandaki bilgi ve deneyimini paylaşmasını geliştirmesini istiyorsanız eğitim ve seminer programlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumunuzun üretmiş olduğu ürün veya vermiş olduğu hizmetler konusunda belirli sayıda satışınızı Çifteler Gönüllüler Derneği’nin faaliyetlerini desteklemek için işbirliği geliştirerek verebilirsiniz.

Kurumunuzun imkan, kaynak ve yatırımları doğrultusunda sahip olunan ürün ve/veya malzemeler Çifteler Gönüllüler Derneği’ne bağışlanabilmektedir.